/Files/images/2017/tmp702657656107565057.jpg Метою гуртка є набуття особистістю компетентностей у процесі занять над даною програмою, формування екологічної культури, дбайливого ставлення до природи, пропаганда екологічних знань та ознайомлення з різними видами спортивного туризму.

Основні завдання гуртка полягають у формуванні таких компетентностей:

1. Пізнавальна компетентність: уміння відчувати оточуючий світ, знайомитися та вивчати об’єкти живої і неживої природи, ставити питання, формувати особистісне сприйняття дослідженого матеріалу, уміння досліджувати навколишнє природне середовище, відшукувати причини явищ, мати свою думку.

2. Практична компетентність: уміння фіксувати своє розуміння проблеми, поставити мету і організувати її досягнення, оволодіння навичками пошуково-дослідницької діяльності, вміння описувати краєзнавчі об’єкти, оформляти польовий зошит та щоденник досліджень за обраною темою, здатність здобувати, аналізувати і перетворювати інформацію, оперувати науковими знаннями та фактичним матеріалом, орієнтуватися на місцевості за допомогою карти та компасу, проходити маршрути за легендою, встановлювати намет, розпалювати вогнище в різних погодних умовах, готувати страви в похідних умовах на вогнищі, долати природні перешкоди, дотримуватися основних правил техніки безпеки у туристських подорожах та змаганнях, діяти в екстремальних умовах, дотримуватися здорового способу життя і культури поведінки у навколишньому природному середовищі і в побуті,володіти основними екологічними законами.

3. Творча компетентність: розвиток просторового і логічного мислення, здатності проявляти творчу ініціативу, системного мислення, виховання потреби у творчій самореалізації та духовному самовдос­коналенні, брати участь в екскурсіях, експедиціях, екотурах, конференціях.

4. Соціальна компетентність: здатність до співробітництва, соціальна активність, розуміння взаємозв’язку між індивідуальною свободою, правами та громадянською відповідальністю, виховання культури спілкування, свідомого ставлення до власної безпеки та безпеки оточуючих, збереження та примноження природної спадщини, культури, звичаїв, традицій українського народу.

Важлива роль відводиться формуванню у гуртківців мовної культури, засвоєнню краєзнавчої термінології, практичних навичок роботи з краєзнавчим обладнанням, компасом, картографічними матеріалами, використання туристського спорядження та обладнання, виконання топографічних робіт, свідомого ставлення до власного здоров’я, вихованню екологічної культури.


До навчання запрошуються учні 7-9 класів!


Місце проведення: МЦЕНТУМ, керівник: Комарницька Олеся Миколаївна;

Місце проведення: МЦЕНТУМ, керівник: Гавучак Надія Миколаївна.

Кiлькiсть переглядiв: 663

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.